FCL

Морські контейнерні перевезення (FCL) – основний напрямок нашої компанії.

 

Overseas Logistic пропонує доставку вантажів від дверей до дверей або від порту до порту, залежно від бажань наших клієнтів. Постійний контроль над етапами доставки вантажу та своєчасне подання інформації дозволяє нашим клієнтам зосередитися на інших галузях їх бізнесу, знаючи, що вантаж відправлений своєчасно і доставляється до місця призначення в межах обумовлених термінів.

Ви можете отримати повний спектр послуг з доставки в / з Азії, Європи, Північної та Південної Америки, Африки, Австралії через нашу широку мережу партнерських агентств.

Етапи перевезення:

— Розрахунок вартості доставки вантажу;

— Розміщення букінгу контейнера;

— Доставка контейнера на склад відправника вантажу;

— Повернення завантаженого контейнера до порту;

— Експедирування в порту призначення;

— Доставка контейнера з порту до складу клієнта.

Основним напрямом у сфері імпорту у морських контейнерних перевезеннях є Китай. На випадок, якщо потрібна консолідація вантажів від кількох виробників, ми можемо запропонувати склади в основних китайських портах, куди можна привезти товар для подальшого завантаження його в контейнер. Даний момент є дуже актуальним, якщо заводи виробників знаходяться на великій відстані один від одного. Або ж, якщо клієнту важливо, щоб відправники не були проінформовані про інші його замовлення.

Для отримання ставки фрахту – достатньо вказати порт завантаження та тип контейнера, і ми із задоволенням розрахуємо вам ставки.